Slide

O NAS

ZESPÓŁ I WSPÓŁPRACOWNICY

Irena Dybał

Irena to absolwentka Wydziału Finansów i Bankowości Akademii Ekonomicznej w Katowicach, specjalistka ds. finansowych i kadrowych. Wiceprezeska i Dobry Duch Fundacji Akademia 23, z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z różnymi sektorami gospodarki. Od lat współdziała z organizacjami pozarządowymi w zakresie księgowości, logistyki oraz monitoringu, aktywnie wspierając ich rozwój. Prywatnie pasjonatka ogrodnictwa i wypieków, ze słabością do kryminałów.

Rafał Bańbur

Rafał jest inicjatorem powstania Fundacji Akademia 23, a obecnie jej prezesem i siłą napędową. Od ponad 30 lat realizuje i koordynuje projekty komunikacji zewnętrznej dla firm na terenie Polski i Europy. Ekolog i społecznik, swoje działania kieruje głównie w stronę osób niepełnosprawnych oraz zagrożonych wykluczeniem społecznym. Zwolennik zrównoważonego rozwoju człowieka w duchu holistycznym, w zgodnie i korelacji z naturą. Pasjonat i propagator jogi oraz medytacji mindfulness.

Wojciech Twardowski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku rehabilitacji ruchowej. Wojtek to doświadczony terapeuta zajęciowy oraz inicjator wielu działań edukacyjnych, szczególnie w zakresie ekologii i nowych technologii. Propagator alternatywnych metod produkcji żywności, od lat zajmuje się systematyką organizmów i dzieli wiedzą na temat hodowli i ogrodnictwa. Niespełniony leśnik, paleontolog, pasjonat nauk kognitywnych, elektroniki, automatyki oraz robotów.

Joanna Kempska

Joanna ukończyła SWPS we Wrocławiu, na kierunku psychologii klinicznej. Jest propagatorą idei psychologii pozytywnej, wykorzystuje aktualną wiedzę naukową do tworzenia innowacyjnych sposobów nauczania. Posiada doświadczenie w koordynowaniu i realizacji projektów edukacyjnych, również tych skierowanych do osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Od lat współpracuje z organizacjami pozarządowymi, udzielając wsparcia psychologicznego oraz prowadząc warsztaty kompetencji.