Slide

POGOTOWIE KRAWIECKIE

21-11-2023
Fundacja Akademia 23 i myBB ruszają z nowym projektem!
Znasz to uczucie, kiedy góra leży idealnie a dół… no cóż, można by go zwęzić, poszerzyć, przedłużyć lub skrócić? Tylko maszyny brak… przychodzimy na ratunek!
Już 25 i 26 listopada, w godzinach: 9.00-11.00 W siedzibie myBB, czekać będzie na Was nasz park maszyn i wsparcie na krawcowej.
Jeśli jesteś w potrzebie krawieckiej, napisz do nas pod adres: biuro@fundacjaakademia23.com z informacją, jakich poprawek krawieckich potrzebujesz.
Stwórzmy coś wspólnie!
АВАРІЙНА ПОСЛУГА ПОШИРЮВАННЯ
Фонд «Академія 23» та myBB розпочинають новий проект!
Знаєте те відчуття, коли верх сидить ідеально, а низ... ну, його можна звузити, розширити, подовжити чи вкоротити? Не вистачає тільки машини... Ми йдемо на допомогу! 25 та 26 листопада з 9:00 до 11:00 у штаб-квартирі myBB на вас чекатиме наш машинний парк та швачка.
Якщо вам потрібне пошиття, будь ласка, напишіть нам на адресу: biuro@fundacjaakademia23.com з інформацією про те, які саме поправки вам потрібні.
Давайте створювати щось разом!
WRÓĆ