Slide

15-06-2024

Fundacja AKADEMIA 23 Patronem Festiwalu 48h w Bielsku-Białej

Z radością informujemy, że Fundacja AKADEMIA 23 była patronem Festiwalu 48h w Bielsku-Białej. Wydarzenie to było doskonałą okazją do spotkania pasjonatów sztuki i kultury oraz prezentacji inspirujących projektów.

Festiwal 48h gromadzi artystów, twórców i lokalną społeczność. Oferuje bogaty program warsztatów, wystaw, koncertów i innych atrakcji. Jako Fundacja wspieramy inicjatywy promujące kreatywność, współpracę i rozwój kulturalny. Dlatego udział w Festiwalu 48h był dla nas szczególnie ważny.

Serdecznie dziękujemy organizatorom i uczestnikom za stworzenie niezapomnianej atmosfery. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Już teraz nie możemy się doczekać kolejnych edycji!

WRÓĆ